معرفی ویدئو پروژکتور SONY VPL-SX125

معرفی ویدئو پروژکتور SONY VPL-SX125

با پیشرفت هر روز ویدئو پروژکتورها، معرفی ویدئو پروژکتور SONY VPL-SX125 از نوع Short Throw خود را معرفی کرد. این ویدئو پروژکتور توانایی نمایش تصاویر با رزولوشن بالا XGA 1024×768 توسط پنل های 3LCD خود را با تکنولوژی BrightEra دارد.

ویدئو پروژکتور سونی مدل SONY VPL-SX125

همچنین روشنایی بالای 2500 انسی لومنز دستگاه که جزئیات ارائه مطالب و فیلم های شما را به طرز قابل توجهی بالا می برد توانایی نمایش جزئیات تصاویر را به طرز قابل توجهی بهبود می بخشد.

با لنز Short Throw ویدئو پروژکتور SONY VPL-SX125 که دارای نرخ پرتاب 0.62:1 می باشد، امکان نمایش تصاویر با ابعاد بالا در فاصله نزدیک به پرده نمایش امکان پذیر می شود.

 

کیفیت عالی تصویر و رنگ بالا

با خروجی نور 2500 انسی لومنز و کنتراست 3800:1 از پنل های BrightEra LCD، تصحیح گاما 12 بیتی سه بعدی، بازتولید رنگ نرم تری را به نمایش می گذارد.

 

لنز Short Throw

با لنز Short Throw ویدئو پروژکتور SONY VPL-SX125 که نرخ پرتاب آن 0.62:1 می باشد. توانایی نمایش تصاویر با ابعاد بزرگ از فاصله بسیار کم را امکان پذیر می کند. این لنز با توجه به اینکه در فاصله بسیار کمتر نسبت به پروژکتور معمولی نصب می شود، از تولید سایه در هنگام پرزنت کردن و ارائه مطالب جلوگیری می کند.

 

حالت ECO و TCO

طول عمر لامپ ویدئو پروژکتور در حالت عادی بین 3000 الی 6000 ساعت می باشد که با فشردن دکمه Eco Mode روی پروژکتور یا ریموت دستگاه فعال می شود. در این حالت، میزان برق ورودی به لامپ کاهش می یابد. حالت ذخیره انرژی و استند بای ویدئو پروژکتور در سری Sony VPL-SX125/SW125/EX100/EX120/EX145/EX175/EW130 از لامپ یکسان و ریموت یکسان استفاده می کنند.

همچنین زمانی که حالت ذخیره انرژی فعال باشد. در صورتی که 10 دقیقه به طور متوالی از دستگاه استفاده نشود، دستگاه به حالت Sleep می رود.

 

زوم دیجیتال در ویدئو پروژکتور SONY VPL-SX125

با زوم دیجیتال، اگر از یک منبع کامپیوتر در حال نمایش تصاویر باشید، می توانید قسمتی از این تصویر را انتخاب کنید و تا 4 برابر بزرگتر کنید.

در پایان ارائه مطالب و پرزنت با ویدئو پروژکتور، می توانید بلافاصله دستگاه را خاموش کنید و از برق بکشید و نیازی به منتظر ماندن برای گذشتن زمان برای خنک سازی دستگاه و چرخه خاموش شدن نیست.

 

6 حالت تصویر

ویدئو پروژکتور سونی مدل VPL-SX125 دارا 6 حالت تصویر که شامل: داینامیک، استاندارد، گیم، سینما، پرزنت و روزمره می باشد. این حالت ها از نظر میزان رنگ، گرمی و یا سردی رنگ ها و همچنین روشنایی مختلف بر اساس استفاده های موردنظر، متفاوت می باشد.

درباره نویسنده :

یک دیدگاه برای " معرفی ویدئو پروژکتور SONY VPL-SX125 " ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *