مسایل مربوط به ارسال کالا ها

شرکت هوشمند سازان ایمن پردازش
شرکت هوشمند سازان ایمن پردازش

قوانین بازگرداندن و تعویض کالاها ،با هدف اطمینان شما مشتریان محترم جهت خرید و استفاده  هر چه بهتر از خدمات به پرایس که مهم ترین اولویت ما در نظر گرفته شده است. به جهت دستیابی به این مهم ، روال بازگرداندن یا مرجوعی کالا ها در زیر آورده شده است . تمام تلاش ما بر این بوده است که قوانین بصورت بسیار ساده و مشخص بیان شوند تا هم شما مشتریان محترم دچار سردرگمی نشوید و هم با خیال راحت ، آرامش و اطمینان از ما خرید کنید . به عنوان نمونه، اگر محصولی را از ما خرید کردید و از خریدتان منصرف شدید ، می توانید محصول را برای ما برگردانید و هزینه بازگرداندن کالا هم با ماست . سعی ما بر این است تا به شما اطمینان دهیم در صورت انصراف از خرید ، دریافت کالا با بسته بندی معیوب ، وجود هرگونه مغایرت محصول با اطلاعات ثبت شده در سایت و همچنین وجود هرگونه اشکال فنی به راحتی محصول را با هزینه ی ما برای ما برگردانید و در نهایت از خریدتان راضی باشید . خواهشمند است تمام موارد زیر را به دقت مطالعه کنید.

ارسال رایگان :

ارسال تمام خرید های بالای سیصد هزارتومان برای تمام کشور رایگان می باشد .

انصراف از خرید :

در صورت انصراف از خریدتان به هر دلیل ، تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، اگر پلمب دستگاه باز نشده بود ، به ما اطلاع دهید و دستگاه را برگردانید . پس از دریافت کالا توسط انبار به پرایس ، حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد ، هزینه برای شما واریز می شود . هزینه پست با ماست . تشخیص باز نشدن پلمب دستگاه با انبار behprice می باشد.

بسته بندی معیوب :

در زمان تحویل دستگاه ، اگر بسته بندی معیوب بود ، دستگاه را تحویل نگیرید و برگردانید و تا ۲۴ ساعت به ما اطلاع دهید . پس از دریافت کالا و تایید انبار ، در کمترین زمان محصول دوباره برای شما ارسال می شود . تمام هزینه های پست با ماست .

مغایرت :

در صورت داشتن هر نوع مغایرت با مشخصات دستگاه فاکتور شده ( مشخصات ، رنگ ، گارانتی و …) حتی اگر از دستگاه استفاده کردید ، فقط کافیست تا حداکثر ۳ روز به ما اطلاع دهید . سپس می بایست دستگاه را برای ما برگردانید . پس از دریافت کالا ، در کمترین زمان ، کالا با مشخصات درست برای تان دوباره ارسال می شود .

تضمین اصل بودن دستگاه :

فقط دستگاه های اصلی در به پرایس فروخته می شود.

مشتریان محترم، به نکات زیر در مورد برگرداندن و تعویض کالا ها توجه داشته باشند:

تمام موارد بالا جزو تعهدات به پرایس می باشد و ارتباطی به گارانتی دار بودن یا نبودن دستگاه ها ندارد .
در زمان برگشت کالا ، اگر همان جنس موجود بود، در کمترین زمان برای شما تعویض و دوباره ارسال می شود . اگر موجود نبود ، طی تماس تلفنی و با توافق مشتری ، با کالای مشابه تعویض می شود . اگر کالای جدید قیمت بالاتری داشت ، تفاوت قیمت دریافت می شود و اگر پایین تر بود ، به حساب خریدار واریز خواهد شد . همچنین در صورت عدم توافق خریدار ، کل هزینه برگشت داده می شود .
در تمام شرایط بالا ، دستگاه های مرجوع شده به هر دلیل ابتدا می بایست توسط انبار به پرایس دریافت و تایید شوند . سپس در کمترین زمان، برای ارسال مجدد یا استرداد وجه اقدام خواهد شد .
استرداد کامل وجه، حداکثر ظرف ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا توسط انبار به پرایس انجام می شود .
دستگاه هایی که مرجوع می شوند می بایست همراه با تمام لوازم با بسته اصلی و بدون هرگونه آسیب فیزیکی باشند.

در تمام شرایط یادآوری شده در بالا ، تمام هزینه های ارسال کالاها بعهده به پرایس می باشد . این هزینه ها شامل موارد زیر می باشند :
هزینه ارسال کالا به انبار به پرایس در صورت انصراف از خرید، معیوب بودن بسته بندی ، وجود هرگونه مغایرت با مشخصات سایت و همچنین هزینه ارسال دوباره کالا ها برای مشتریان

برای ارتباط با ما از تلفن ۳۷۲۳۷۳۷۳-۰۵۱ یا ایمیل info@behprice.com استفاده نمایید.

با سپاس فراوان از همراهی شما

شرکت هوشمند سازان ایمن پردازش