پرزنتر و اشاره گر لیزری

پرزنتر و اشاره گر لیزری

به زبان ساده پرزنتر‌ها نوعی ماوس بی‌سیم  هستند که عملکردی مشابه کنترل تلویزیون دارند و ارایه دادن شما را راحت تر میکنند. شما به راحتی می‌توانید اسلایدها را عوض کنید. معمولا این دستگاه‌‎ها از دکمه‌های کنترلی جهت‌دار برای مدیریت اسلایدها برخوردارند و نیز با داشتن یک پوینتر (اشاره گر) لیزری عمل اشاره کردن بر روی پرده نمایش را بسیار ساده می‌کنند.

 پرزنتر سیترو (SITRO)

این پرزنتر از سری محصولات جدید، حرفه ای و با کیفیت است که توسط شرکت هوشمند سازان ایمن پردازش به مشتریان عزیز عرضه می شود.

پرزنتر های سیترو برای کمک به پرزنت (ارائه‌) عالی شما طراحی شده است. پیدا کردن جای دکمه‌ها راحت است. شما می توانید در طول ارائه خود با اعتماد به نفس کامل صحبت کنید. دکمه‌های پرزنتر به راحتی دم دست هستند و پرزنتر خوش دستی است. این پرزنتر دارای لیزر قرمزی است که در بیشتر پس‌زمینه‌ها به راحتی قابل رویت است. برد 10 متری پرزنتر به شما آزادی حرکت در اتاق و امکان ارتباط بیشتر با مخاطبانتان را می‌دهد. یک گیرنده بی سیم plug and play شروع کار را ساده می‌کند. چرا که نیازی به نصب هیچ نرم‌افزاری نیست. گیرنده در داخل پرزنتر قرار می‌گیرد و جابجایی آن را راحت می‌کند.

اشاره گر لیزری سیترو (SITRO)

وسیله‌ای برای نشان دادن اشیا با پرتو لیزر است. این اشاره‌گرها معمولاً همراه پروژکتور استفاده می‌شوند تا نقاط مورد نظر روی صفحه را با آن نشان دهند.