اطلاعات تماس

بازدید کننده محترم ضمن سپاس از حضور شما در سایت ما، لطفا جهت ارتباط با ما از روش های زیر استفاده بفرمائید.
آدرسمشهد- بلوار سازمان آب – مجتمع تجاری تابان-طبقه همکف – واحد ۲۰،شرکت ایمن پردازش(behprice.com)، کدپستی: 9184948763
تلفن ها:
051-37237373 (روزهای کاری، ساعت 9الی20)
09399690309 (همه روزه حتی روزهای تعطیل،ساعت 8الی24)
ایمیل: info@behprice.com
تلگرام: imenpardazesh@
اینستاگرام: behprice@

 

داستان ما را در ادامه مطالعه بفرمایید:

داستان 15 سال تلاش و پشتکار، بیش از 20.000 مشتری وفادار

قسمت اول: سال 1378، دفتری کوچک در خیابان سناباد مشهد، شروع کار
در سال 1378 دو برادر به نام های مصطفی و مرتضی ایمن تصمیم گرفتند تا به همراه یک دوست، شرکتی کوچک با آرزوهای بزرگ راه اندازی کنند. دفتری در خیابان سناباد مشهد گرفتند و هر سه باهم کارشان را در شرکت شروع کردند. اولین اجناسی که فروخته شدند تعدادی مانیتور بود که به پیشنهاد یکی دیگر از دوستانشان انجام شده بود. پس از آن به دلیل علاقه ی شخصی به سمت بازار دوربین های دیجیتال، تجهیزات چاپ و کارت های گرافیک حرفه ای رفتند و نام شرکت به طور کاملا اتفاقی به خاطر نام یک نرم افزار حسابداری آن زمان، صدرا (یا کامپیوتر صدرا) نام گرفت.

قسمت دوم: سال 1380، دفتر دوم در خیابان احمدآباد مشهد

در سال 1380 به دفتر جدید نقل مکان کردند. شرکت رو به رشد بود و تعداد نیروها هم رفته رفته افزایش پیدا می‌کرد. علاقه‌ی بسیار به کار بر روی محصولات جدید و خاص همیشه  وجود داشت. در این سالها تصمیم گرفتند تلاش خود را برروی فروش و خدمات محصولات جدید قرار دهند. این محصولات شامل ویدئو پروژکتور و دستگاه های پخش موزیک (mp3 player, mp4 player) بودند. پروژکتور دستگاهی بیشتر اداری و سازمانی و دستگاه های پخش آهنگ، دستگاهی بیشتر برای کاربران معمول و شخصی بود. به این دلیل برای تقسیم بهتر کارها و مدیریت بهتر مسائل، تصمیم براین شد تا فروشگاهی جدیدی گرفته شود. فروشگاه جدید واقع در مجتمع کامپیوتری تک، که یکی از قدیمی ترین مجتمع های تجاری استان خراسان (در حال حاضر معروف ترین است) گرفته شد. “مرتضی” در دفتر بر روی کالاهای اداری کار می‌کرد و مصطفی در فروشگاه بر روی کالاهای شخصی و عادی. در واقع در آن سال ها، فروش دستگاه های پخش موزیک برای اولین بار در مشهد انجام می‌شد. گجت های شخصی جذابی که باعث شد تا نام کامپیوتر صدرا در این زمینه به زودی معروف شود. یکی از مهمترین دلایل این معروفیت، فروش محصولات اصلی بود. در آن سال ها که ورود mp3 پلیرها به بازار فراوان شده بود، شرکت های مختلف برندهای غیراصلی را می فروختند اما کامپیوتر صدرا همیشه فقط بر روی برندهای اصلی کار می کرد. فروش و خدمات محصولات شرکت هایی مانند Apple, creative, cowon, iriver سبب شد تا مشتریان وفادار و بسیار خوبی برای ما ایجاد شوند.

قسمت سوم: سال 1387، نقل مکان به دفتر بزرگ تر و خرید فروشگاه جدید

در این سالها، به دلایل فراوان مانند افزایش حجم کارها، نیاز به انبار بزرگتر، کارکنان بیشتر، اجاره ای بودن دفتر و… تصمیم بر آن شد که دفتری جدید در خیابان شهید صادقی (سازمان آب مشهد) خریداری شود. دفتر جدید، فضای بسیار بیشتر برای پاسخگویی به نیازهای جدید بود. همچنین غیر از فروشگاه مجتمع تک، فروشگاهی جدیدی در مجتمع کامپیوتری تازه تاسیس تابان هم خریداری شد. دفتر و فروشگاه جدید به فاصله بسیار کمی از هم قرار داشتند. فعالیت های پیشین در دفتر طبق روال قبل ادامه داشت و البته به دلیل بودن فضای بزرگ تر، بخش تعمیرات و خدمات ویدئوپروژکتور ها به شدت تقویت شد. همچنین در فروشگاه جدید علاوه بر محصولات قبلی، فروش لپ تاپ هم به صورت بسیار گسترده آغاز شد. تا جایی که نمایشگاه بین المللی کامکس 2013 مشهد، شرکت آوات (یکی از نمایندگی های رسمی ASUS در ایران) با شرکت کامپیوتر صدرا، به صورت مشترک، غرفه ی ASUS را راه‌اندازی و مدیریت کردند.

قسمت آخر: سال 92، تغییر مسیر اساسی

در این سالها به دلیل بهبود کیفیت خدمات و محصولات در نهایت تصمیم گرفته شد تا شرکت به دو بخش کاملا مستقل با نام های “صدرا ایرانیان” و “ایمن پردازش” تقسیم شود. سهام شرکت به صورت %50 مصطفی ایمن، %40 مرتضی ایمن و %10 مریم درچه ای (همسر مرتضی) تقسیم شده بود. مصطفی، برند کامپیوتر صدرا را همراه با سهام 50% خود ، به مرتضی و همسرش فروخت.. تعدادی از بهترین همکاران هم به شرکت جدید آمدند و “ایمن پردازش” با سرمایه انسانی و مالی بسیار خوبی شکل گرفت. رویکردهای شرکت جدید، پخش کالا در سراسر ایران و انتقال تدریجی منابع تامین کالا از داخل کشور به خارج از کشور و منابع اصلی (به ویژه در مورد کالاهای آموزشی) می باشند. هدف از این تغییر، ارائه‌ی قیمت مناسب تر و خدمات سریع تر و بهتر می باشد. در نیمه اول سال 92، بخش مهمی از تمرکز شرکت بر روی بحث و بررسی و صحبت با کارخانه های تولید کننده (به ویژه در زمینه‌ی برد هوشمند) بود.

هدف اصلی و اساسی ما در این 15 سال، ارائه‌ی کالاهایی با کیفیت همراه  با خدمات بسیار خوب بوده است. بدون شک مهمترین دارایی ما، همراهی بیش از 20.000 مشتری وفادار است. مهم ترین هدف کنونی ما، ترکیب تجربه ی 15 ساله‌ی ارائه‌ی کالا و خدمات به این تعداد مشتری در سراسر کشور با روش ها، نرم افزارها و سخت افزارهای مدرن برای پیشرفت بیش از پیش شرکت و افزایش رضایت مشتریان می باشد.

همچنان با ما همراه باشید 🙂