نصب ویدئو پروژکتور و پرده نمایش در رستوران و کافی شاپ سیلوانا

همانطور که مدت ها پیش، در مقاله ای در خصوص  استفاده های خلاقانه از ویدئو پروژکتور در محیط هایی مانند رستوران و کافی شاپ ها پرداختیم. امروزه رستوران ها و کافی شاپ ها در عرصه رقابت های تبلیغاتی و جذب مشتری به استفاده از روش های نوین و جذاب رو آورده اند و سعی دارند خدمات متنوعی را در این خصوص ارایه دهند. همانطور که می دانید، رستوران ها و کافی شاپ ها از جمله مکان های عمومی هستند که مردم هر از گاهی تمایل دارند که لحظاتی را در کنار دوستان وخانواده شان سپری کنند.حال فرض کنید که در زمانی که خود شما به عنوان مشتری در انتظار  آوردن سفارش غذایتان هستید، شاهد تصاویر زیبا به همراه موسیقی در محیط رستوران باشید.یا بتوانید مسابقات ورزشی یا مناظر طبیعت را در ابعاد بزرگ مشاهده کنید،یا بتوانید قیمت ها و منو غذاها را در ابعاد بزرگ مشاهده کنید و انتخاب راحت تری داشته باشید.

سینما پیتزا در مشهد

سینما پیتزا در مشهد

به طور مثال فست فود سینما پیتزا هزار و یک شب، (که تصویری از محیط آن را در بالا مشاهده می کنید) دارای امکانات سینمایی است  و محیط جذابی را برای تجربه یک غذای خوب و در عین حال تماشای فیلم و یا مسابقه ورزشی فراهم کرده است.

رستوران سیلوانا

رستوران سیلوانا

به تازگی همکاران ما در شرکت ایمن پردازش  اقدام به نصب ویدئو پروژکتور و پرده نمایش در رستوران سیلوانا (بلوار ملک آباد – بین ملک آباد ۱۳ و ۱۵) کرده اند. رستورانی فوق العاده لوکس با کافی شاپ زیبا و برخورد حرفه ای کادر که از سال ۹۴ فعالیت خودش را در مشهد شروع کرده است. در ادامه شما را به دیدن ویدئویی از نصب ویدئو پروژکتور و فضای رستوران دعوت می کنیم:

سایر مطالب مرتبط:

کاربرد ویدئو پروژکتور در رستوران و کافی شاپ ها 

در انتخاب یک ویدئو پروژکتور چه عواملی مهم هستند؟

کاربردهای متنوع ویدئو پروژکتور 

معرفی رستوران ها و کافی شاپ های مشهد 

در سفر به مشهد به چه رستوران هایی برویم

لیست بهترین رستوران های مشهد

درباره نویسنده :

مترجم و نویسنده مطالب آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *