معرفی سایت آموزشی کلاس درس و سایت مکتب خونه

 

جای بسی خوشحالی است که هم اکنون سایت های آموزشی معتبری به صورت رایگان به فعالیت مشغول هستند. در ادامه مطلب قصد معرفی ۲ سایت به نام های سایت آموزشی کلاس درس و سایت مکتب خونه را در ادامه مطلب داریم:

سایت آموزشی «کلاس درس» به عنوان یک موسسه غیر انتفاعی (not-for-profit) است که سعی در  فراهم کردن آموزش رایگان و با کیفیت برای تمامی فارسی زبانان را دارد و به ارایه دروس مختلف مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان به شکل ویدئوهای کوتاه می پردازد.

 

سایت آموزشی کلاس درس
سایت آموزشی کلاس درس

 کتابخانه ی کلاس درس دارای بیش از ۴۲۰ ویدیو می‌باشد که مباحثی از فیزیک، ریاضیات، نظریه‌ی بازی‌ها و هندسه را در بر می گیرد. ویژگی اصلی ویدیوهای کلاس درس، کوتاه بودن آن هاست. هر ویدیوی سایت شامل یک موضوع است که به طور متوسط در چند دقیقه بیان می‌شود و به کاربران امکان می‌دهد تا نخست، روی موضوع مطرح شده تمرکز کنند.کلاس درس همچنین شریک آموزشی «خان آکادمی» است و بخش بزرگی از ویدیوهای فارسی این موسسه را فراهم می کند.* خان آکادمی یکی از بزرگترین موسسات آموزشی اینترنتی است که با بیش از سه ملیون کاربر در ماه، در حال گسترش فعالیت های آموزشی و غیرانتفاعی خود به سراسر جهان است. ورود به سایت آموزشی کلاس درس 

درباره مکتب خونه

مکتب خونه
مکتب خونه

سایت مکتب خونه هر روز میزبان هزاران نفر در سراسر جهان است و هزاران ویدیوی آموزشی را با بهترین کیفیت در دسترس علاقه مندان قرار می دهد.

 هدف مکتب خونه در دسترس قرار دادن آموزش با کیفیت بالا برای همه ی فارسی زبانان است. مکتب خونه اعتقاد دارد که هیچ کس نباید به خاطر هیچ چیز از لذت یاد گرفتن محروم شود. نباید سن و سال یا مکان و موقعیت و امکانات مالی افرادی را از یاد گرفتن و موفقیت باز دارد.

رایگان بودن

مکتب خونه تیمی کوچک با اهدافی بلند پروازانه است. تمام ویدئوهای آموزشی مکتب خونه رایگان در دسترس همه قرار دارد و همه افراد می توانند به صورت رایگان از محتوای آموزشی مکتب خونه استفاده کنند تا به دلیل محدودیت های مالی هیچ فردی از لذت آموزش محروم نباشد. ورود به سایت مکتب خونه 

 

گردآوری: www.behprice.com ( شرکت هوشمند سازان ایمن پردازش)

سایر مطالب مرتبط :

 

درباره نویسنده :

مترجم و نویسنده مطالب آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *