لیست قیمت و مشخصات ویدئو پروژکتور

لیست قیمت و مشخصات ویدئو پروژکتور

ویدئوپروژکتور : امروزه در مدارس، دانشگاه ها، کارگاهها، سایتهای کامپیوتری، موسسات زبان، ادارات دولتی و خصوصی، کنفرانس ها، گالری ها، مراکز نظامی و عملیاتی، دموی محصولات و خدمات و نیز منازل (سینمای خانگی) شاهد استفاده از ویدئو پروژکتور یا دیتا پروژکتور هستیم.
جالب است بدانید که سالها قبل، پروژکتور فقط شامل ویدئو می شد،نه دیتا پروژکتور، اما امروزه تمام پروژکتورها هر دو کارایی را دارند. بنابراین ویدئو پروژکتور گستره وسیعی از محصولات را در بر می گیرد.

در حالت کلی دسته بندی بخش ویدئو پروژکتورهای سایت به پرایس بر اساس موارد زیر می باشد:

 

فیلتر بر اساس قیمت ویدئو پروژکتور

فیلتر بر اساس قیمت ویدئو پروژکتور
فیلتر بر اساس قیمت ویدئو پروژکتور

 

 

 

بر اساس کنتراست :

 

کنتراست ویدئو پروژکتور
کنتراست ویدئو پروژکتور

 

فناوری تصویر :

فناوری تصویر
فناوری تصویر

جهت دریافت قیمت نهایی با ما تماس بگیرید

درباره ی ما

نمایندگی فروش،مرکز پخش و خدمات پس از فروش ویدئو پروژکتور و برد هوشمند در مشهد

مجموعه ایمن پردازش (behprice.com) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز و از سال ۱۳۹۱ با توجه به رشد چشمگیر استفاده از فناوری های مدرن و دیجیتالی در قسمت آموزش، فروش و ارائه خدمات کامل محصولات کمک آموزشی مانند ویدئو پروژکتور، برد هوشمند و میکروسکوپ دیجیتال با نام هوشمند سازان ایمن پردازش پیگیری نمود. این مجموعه ی با تکیه بر تحقیق و پژوهش تیم متخصصین خود، همواره بهترین محصولات از برترین برندهای جهانی را مطابق با نیاز مصرف در ایران انتخاب و با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می نماید. لازم به یادآوری است که ارائه ی خدمات کامل شامل آموزش، نصب، پشتیبانی، گارانتی و تعمیرات ویدئوپروژکتور و بردهای هوشمند به همراه فروش قطعات و لوازم جانبی مرتبط در محل شرکت و توسط متخصصین بخش فنی شرکت انجام می شود.

درباره نویسنده :

مترجم و نویسنده مطالب آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *