فرش مجازی یا فرش هوشمند سیترو SITRO

فرش مجازی یا فرش هوشمند سیترو SITRO

فرش مجازی یا فرش هوشمند سیترو SITRO یک روش عالی برای جذب افراد و ارایه تبلیغات مورد نظر شما است. همانطور که می دانید فرش هوشمند یا فناوری اینتر اکتیو فلور پراجکشن این امکان را فراهم می کند که از طریق یک ویدئو پروژکتور، یک تصویر کاملا هوشمند را بر روی سطح زمین یا هر سطح مسطح دیگر پخش نماییم. این سیستم دارای سنسورهای حسگری است که به محض عبور افراد بر روی تصاویری که بر روی سطح زمین نمایش داده می شود، واکنش نشان می دهند.

در نتیجه برای این دسته از فرش ها افکت های مختلفی پیش فرض قرار گرفته شده و هر مشتری می تواند از میان صدها افکت، با توجه به نیاز و هدف تبلیغاتی خود افکت های مورد نیاز را انتخاب کند یا سفارش دهد که یکی از مزایای سیستم  فرش هوشمند سیترو  قابیلت سفارشی یا طراحی کردن افکت ها با توجه به نیاز تجاری یا تبلیغاتی مشتریان می باشد.

موارد کاربرد و محل نصب فرش هوشمند سیترو SITRO

با فرش هوشمند سیترو می توانید مشتریان را با افکت های تعاملی و جذاب سرگرم کنید. فرش مجازی سیترو دارای سنسور مخصوص،نرم افزار و چند افکت رایگان است.این سیستم را می توان در هر مکانی که نور مستقیم خورشید نتابد نصب و راه اندازی کرد که معمولا در پارک ها، فرودگاهها،بانکها، فروشگاه ها و اماکن نمایشگاهی، شهربازی ها، دانشگاه ها ، مهد کودک ها، آموزشگاه ها و نیز فرهنگسراها و هرجایی که عبور و مرور افراد وجود دارد، مورد استفاده قرار داد.

بازی و سرگرمی کودکان با فرش هوشمند

همانطور که در مقاله کاربردهای فرش مجازی در آموزش و یادگیری کودکان و دانش آموزان  اشاره شد سیستم فرش مجازی هوشمند قابلیت اجرای بازی  را نیز دارد و مناسب  مکان هایی است که کودکان همراه با خانواده خود باید مدتی را در انتظار بمانند.

بسیاری از سیستم های پخش فرش مجازی تعاملی سیترو یا interactive floor projection systems  Sitro  شامل یک سیستم نمایش بصری چند رسانه ای می گردد که می تواند جلوه های ویژه فوق العاده ای همراه با بازی های متنوع برای دانش آموزان بر روی صفحه نمایشی که بر روی کف اتاق یا سالن قرار می گیرد ( مانند تصویر پایین)، نمایش دهد.

فرش هوشمند

فرش هوشمند

امکانات لازم برای یک فرش هوشمند

به طور معمول سیستم فرش هوشمند شامل سخت افزار و نرم افزارهای زیر می گردد:

  • پروژکتور
  • دوربین یا سنسور
  • پایه (براکت) نصب
  • رایانه
  •  نرم افزار
  • افکت
  • سطح زمین ( کف اتاق یا سالن)

 

تجهیزات فرش مجازی

تجهیزات فرش مجازی

 

اندازه ابعاد تصویر فرش هوشمند

ابعاد و میزان کیفیت و روشنایی تصویر، به مدل ویدئو پروژکتور شما بستگی دارد. هم چنین فاصله پروژکتور تا سطح زمین نیز در اندازه  ابعاد تاثیر داشته و طبیعتا هر چه فاصله بیشتر باشد ابعاد بزرگتر است و البته به پروژکتور با شدت روشنایی بیشتر نیاز است. به طور معمول پروژکتورهای معمولی و ارزان قیمت از فاصله ۳ متری ابعادی حدود ۲ در ۱/۵ متر میدهند. ( راهنمای انتخاب ویدئو پروژکتور)

 

 

شرکت هوشمندسازان ایمن پردازش به عنوان  وارد کننده ویدئو پروژکتورهای ٍ EPSON,SONY,NEC,Acer و نماینده انحصاری محصولات کمک آموزشی سیترو (SITRO) در ایران ، آماده ارایه خدمات در زمینه فرش مجازی سیترو به مشتریان گرامی می باشد. در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

سایر مطالب مرتبط :

درباره نویسنده
...

حبیب الماسیان

مترجم و نویسنده مطالب آموزشی

مطالب مرتبط
لطفاً افزونه Chat It را نصب و فعال کنید!
0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *