تنظیمات حالت اکو یا صرفه جویی در مصرف انرژی در پروژکتورهای ایسر /Acer Eco Mode

تنظیمات حالت اکو یا صرفه جویی در مصرف انرژی در پروژکتورهای ایسر /Acer Eco Mode

تنظیمات حالت اکو یا صرفه جویی در مصرف انرژی در پروژکتورهای ایسر /Acer Eco Mode

نوآوری سازگار با محیط زیست به بهبود اکولوژی می‌انجامند و شامل ایده‌های مختلفی از  جمله پیشرفت تکنولوژی‌های دوستدار محیط زیست تا نوآوری‌های مقبول جامعه در راستای پایداری می‌ گردد. در این راستا، شرکت های تولید کننده ویدئو پروژکتور با هدف کمک به کاهش مصرف انرژی برق و کاهش تاثیرات مخرب زیست محیطی اقداماتی را در این زمینه انجام می دهند.
لطف این موضوع این است که علاوه بر کاهش یافتن بار هزینه های مصرف برق، در صورتی که از تعداد زیادی پروژکتور در اتاق های دانشگاه،یا اداره استفاده گردد، می توان با  انتخاب پروژکتورهایی که از قابلیت های خوبی در این زمینه برخودارند، به کاهش هزینه های نگهداری و افزایش عمر لامپ دستگاه کمک نمود.

حالت سازگار با محیط زیست یا اکو در پروژکتور ایسر چیست؟

شما می توانید جهت کاهش مصرف برق، افزایش عمر لامپ و کاهش سر و صدای دستگاه گزینه سازگار با محیط زیست یا Eco mode را در پروژکتور ایسر خود فعال کنید. این گزینه قادر است میزان مصرف برق را در وضعیت آماده به کار در ExtremeEco mode تا ۹۰ درصد و حالت Eco mode تا ۷۰٪ کاهش دهد.

از مراحل زیر برای قرار دادن پروژکتور ایسر  در حالت اکو (Eco mode) استفاده کنید:

۱- دکمه Menu بر روی ریموت کنترل را فشار دهید.

۲- فلش رو به پایین بر روی ریموت کنترل را برای رفتن به منو مدیریت یا Management  انتخاب کنید.

۳- برای وارد شدن به  این بخش از فلش سمت راست استفاده کنید.

۴- از گزینه On برای انتخاب حالت اکو و فعال کردن Eco mode استفاده نمایید.

۵- برای خروج از گزینه های منو ، دکمه Menu را فشار دهید.

به طور مثال با قرار دادن “ویدئو پروژکتور ایسر acer X113PH” در حالت اکو یا صرفه جویی (EcoProjection)، علاوه بر کاهش میزان مصرف برق تا ۷۰%، می توان عمر لامپ دستگاه را تا ۱۰۰۰۰ ساعت نیز افزایش داد.

مثال دیگر از پروژکتورهای دوستدار محیط زیست ایسر 

تصویر لوگوی تکنولوژی ECO در پروژکتور ACER-P1173تکنولوژی EcoProjection یک تکنولوژی دوستدار محیط زیست است که در ویدئو پروژکتور P1173 تعبیه شده است. این تکنولوژی مصرف برق را در حالت StandBy تا ۹۰ درصد و در هنگام استفاده تا ۷۰ درصد کاهش می دهد. EcoProjection باعث می شود بر اساس تنظیمات انجام شده، پس از زمان مشخصی پروژکتور را به حالت StandBy ببرد یا حتی خاموش کند.
جذاب ترین کاربرد این تکنولوژی، کاربرد حالت ExremeEco است که با فعال کردن آن علاوه بر کاهش صدای فن و کاهش مصرف برق، طول عمر لامپ را تا عدد شگفت انگیز ۱۰,۰۰۰ ساعت افزایش دهید. این ویژگی باعث کاهش هزینه های نگهداری پروژکتور می شود. بهتر است بدانید طول عمر لامپ P1173 در حالت عملکرد معمولی ۵۰۰۰ ساعت و ۶۰۰۰ ساعت در حالت ECOO است.

ترجمه و تالیف : www.behprice.com ( شرکت هوشمند سازان ایمن پردازش)

سایر مطالب مرتبط :

درباره نویسنده
...

حبیب الماسیان

مترجم و نویسنده مطالب آموزشی

مطالب مرتبط
لطفاً افزونه Chat It را نصب و فعال کنید!
0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *