بهترین ویدئو پروژکتورهای قابل حمل و جیبی

مینی پروژکتور
مینی پروژکتور

همان طور که میدانید ویدئو پروژکتور یا دیتا پروژکتور دستگاهی مبتنی بر لامپ و لنز (عدسی) است که تصاویر و اطلاعات کامپیوتری و ویدئویی خود را از منابع مختلف نظیر: کامپیوتر، ویدئو پخش DVD،VCD، انواع پلیرها، دوربینهای فیلمبرداری، ودوربین دیجیتال، تلویزیون و غیره دریافت نموده و پس از پردازش آن، با بزرگنمایی قابل توجهی به روی صفحه،نمایش می دهد.البته میزان بزرگنمایی بستگی به لنز و نیز فاصله دستگاه از پرده نمایش نیز دارد.ضمن این که در صورت جستجو در گوگل با نام های مختلفی مانند، ویدئو پروژکتور، دیتا پروژکتور، ویدئو پروجکشن، برخورد می کنید که بیانگر یک مفهوم هستند.

عوامل مهم در هنگام خرید ویدئو پروژکتور:  

به طور حتم در انتخاب هر وسیله ای باید قصد و منظور و نیاز ما مشخص باشد. به طور مثال، محل استفاده از ویدئو پروژکتور و تعداد مخاطبان تعیین کننده سایر عوامل از جمله شدت روشنایی و رزولوشن محسوب می شوند. در شکل پایین سعی کرده ایم که این عوامل مهم را به اجمال به تصویر بکشیم.

عوامل مهم در هنگام خرید ویدئو پروژکتور

عوامل مهم در هنگام خرید ویدئو پروژکتور

 

بازدید کنندگان محترم جهت مطالعه بیشتر  در این خصوص می توانند به مقاله (در انتخاب یک ویدئو پروژکتور چه عواملی مهم هستند؟) مراجعه کنند

انواع ویدئو پروژکتور:

  • ویدئو پروژکتور جیبی/پیکو/ یا مینی پروژکتور
  • ویدئو پروژکتور سینمای خانگی
  • ویدئو پروژکتور چند‎رسانه‌ای
  • ویدئو پروژکتورهای مورد استفاده در محل‎های برگزاری بزرگ و مخصوص نصب ثابت (یک زیر مجموعه از مدل‎های چند‎رسانه ای)

این دسته‎بندی فقط به منظور انتخاب بهتر است و مسلما مدل‎هایی هستند که در چند گروه قرار می‎گیرند و برخی مدل‎ها را به راحتی نمی‎توان به یک گروه خاص نسبت داد. به عنوان مثال، ویدئو پروژکتورهای سینمای خانگی و ویدئو پروژکتورهای چندرسانه‌ای بسیار شبیه به هم هستند. نابراین باتوجه به انواع مدل ها و نیاز و کاربردتان به سراغ ویدئو پرروژکتور مناسب بگردید.

با توجه به موضوع مقاله و جهت آشنایی بیشتر به توضیح مختصر ویدئو پروژکتورهای پیکو و جیبی می پردازیم

Pico Projectors/ پروژکتورهای پیکو:

از نوع پروژکتورهای جیبی هستند که با باتری کوچکی تغذیه شده و به اندازه گوشی همراه و یا حتی کوچکتراز آن می باشند. حتی این پروژکتورها را می توان با گوشی همراه یا دروبین های دیجیتالی و یا لپ تاپ نیز مورد استفاده قرار داد. البته باید متذکر شد که برای نمایش تصاویر بزرگ از فاصله طولانی استفاده نمی شوند. به طور مثال برای سخنرانان و یا تاجرانی که دائم در سفر هستند مناسب هستند . فرق آن با Pocket در این است که سبک تر هستند و روشنایی کمتری دارند.

(جهت مطالعه بیشتر در مورد انواع مختلف ویدئو پروژکتور لطفا به  بخش دسته بندی انواع ویدئو / دیتا پروژکتور سایت به پرایس مراجعه کنید) .

Pocket Projectors/ پروژکتورهای جیبی :

پروژکتورهای جیبی وزنی کمتر از یک کیلوگرم دارند و می توانند تصاویر بزرگ وحتی بیشتر از ۶۵ اینچ را پخش کنند. تکنولوژی تصویربرداری پیشرفته ،یک راه حل عملی برای ارائه مطالب به صورت متحرک، با کاربرد اداری و برنامه رسانه های شخصی ساخته شده اند. پروژکتور های جیبی جهت نمایش تصاویر روشن، به صورت تعبیه شده در لپ تاپ ها و تلفن های هوشمند به مخاطبان کم تعداد و یا در اتاق کنفرانس متوسط به کار می روند. فرق این پروژکتورها با نوع Pico در این است که از لحاظ وزن سنگین تر هستند و خروجی روشنایی بالاتری برای تعداد بیشتر حضار دارند.

موارد استفاده از پروژکتورهای پرتابل /جیبی:

جهت دموی خدمات و محصولات، بازاریابی، جلسات کوچک مدیران و اساتید، ارایه پروژه های دانشجویی و مصارف تفریحی و سرگرمی نظیر اتصال به موبایل و پخش تصاویر و فیلم است. چرا که می توانید از ویدئو پروژکتورهای جیبی در صورتی که فضا همانند سینما تاریک باشد به منزله یک سینمای خانگی استفاده کرد.

ظهور و پیشرفت های پروژکتورهای جیبی :

واقعیت این است که تا همین اواخر، ویدئو پروژکتور جیبی بیشتر به عنوان یک وسیله تازه و برای سرگرمی تا یک فن آوری جدید برای صفحه نمایش در نظر گرفته شده بود؛ با این حال، همانطور که لامپ‎های LED بهبود یافته است، توانایی‎های ویدئو پروژکتور پیکو نیز افزایش یافته است و شروع به ورود جدی به بازار ویدئو پروژکتور نموده‌اند.
در مقایسه ویدئو پروژکتورهای جیبی با مدل‎های دیگر لامپی (مدل‎های متال هالید) ۲ چیز اصلا قابل مقایسه نیست: روشنایی بسیار پایین LED ها و عمر لامپ استثنایی آنها. آینده‎ی این ویدئو پروژکتورها روشن بنظر می‎رسد چون استهلاک و خرابی کمتری دارند و عمر لامپ آنها بسیار بیشتر است و نیاز به تعویض لامپ که متداول ترین ایراد سخت افزاری ویدئو پروژکتورها به شمار می‎آید، ندارند.

محدودیت های پروژکتورهای جیبی :

یکی دیگر از محدودیت‎های مهم رایج  ویدئو پروژکتورهای جیبی، نداشتن لنز زوم است؛ این بدین معنی است که تنها راهی که شما می‎توانید اندازه‌ی تصویر را کنترل کنید، با حرکت فیزیکی ویدئو پروژکتور به فاصله نزدیک‎تر یا دورتر از صفحه نمایش است. اگر جمع و جور بودن ویدئو پروژکتور بیش از روشنایی و زوم آن برای شما اهمیت دارد، ویدئو پروژکتور پیکو برای شما مناسب خواهد بود. اگر نه، بهتراست به دنبال ویدئو پروژکتورهای چند‎رسانه‌ای باشید.

 

خلاصه ای از تعدادی از بهترین پروژکتورهای قابل حمل/پرتابل  موجود در سال ۲۰۱۵


همانطور که در مقدمه نیز اشاره شد ،تا همین اواخر، ویدئو پروژکتور های  قابل حمل جیبی بیشتر به عنوان یک ایده تازه و برای سرگرمی بودند تا  این که تجربه تماشا خیلی زیادی را ارایه بدهند.در حالی که این دستگاه ها هنوز هم جزء محصولات خاص باقی مانده اند؛ اما از نظر کیفیت شاهدشکوفایی این دستگاه ها هستیم و نسبتا چند سازنده تجهیزات اصلی(OEM) هستند و تعدادی پروژکتور شگفت انگیز ارائه می کنند که می توانند در کف دست شما نیز قرار بگیرند.

UO Smart Beam Laser  

UO Smart Beam Laser
UO Smart Beam Laser

اجازه بدیدکه از پروژکتور UO Smart Beam Laser شروع کنیم.این یکی از کوچکترین پروژکتورهای فهرست ماست و یکی از جالبترین طراحی ها را نیز دارد. کمی بیش از ۵۰۰ گرم وزن دارد و اندازه آن ۲٫۲ اینچ از اطراف است. پروژکتور UO Smart Beam Laser در واقع کوچکترین پروژکتور لیزری HD LCOS جهان می باشد. رزولوشن اصلی این پروژکتور ۷۲۰p است و از فوکوس اتوماتیک لیزری پرسرعت برخوردار است و بلافاصله پخش تصاویر بسیار شفاف و واضح را بدون توجه به محل جابجایی امکان پذیر می کند.

تصویرکاملا شفافی دارد و ۶۰ لومن است، بنابراین تماشای ویدئو و فیلم ها حتی در محل غیر تاریک هنوز قابل کنترل است .دارای کیفیت کلی خیلی خوبی است، و موارد در فواصل بسیار دور با حداکثر اندازه صفحه نمایش ممکن ۱۰۰ اینچ در فوکوس قرار دارند.گاها تصویر به سایه رنگ مایل به آبی تند گرایش دارد اما تا وقتی که شما آن را با سایر پروژکتورها مقایسه نکنید خیلی مشخص نمی شود و چیزی است که عادت کردن به آن آسان می گردد.

ویدئو پروژکتور اسمارت بیم
ویدئو پروژکتور اسمارت بیم

پروژکتور، بلندگوی داخلی دارد و آنقدر  از صدای کافی  برخوردار است تا قادر به تماشای چیزهای جدید باشید، اما این پروژکتور برای تماشای یک فیلم کامل مناسب نیست.کیفیت صدای آنقدر خوبی ندارد و در حالی که کاملا هم ناجور نیست، اما صدا کمی نارساست و با صدایی که از فن های پروژکتور شنیده می شود دیگر کاری نمی توان کرد.متاسفانه،این دستگاه هیچ خروجی صوتی ندارد،در نتیجه جای هیچ گونه صحبتی درباره اتصال انواع بلندگوهای خارجی را باقی نمی گذارد.

به روز رسانی: همانطور که UO اشاره می کند،در حالی که هیچ پورتی برای اتصال مستقیم بلندگوی خارجی وجود ندارد ،شما هنوز می توانید با استفاده ازبلندگوی( اسپیکر) بلوتوث یا دیگر انواع بلندگوی خارجی ،به طور مستقیم  آن را به گوشی یا سایر منابع ویدئویی وصل نمایید. 

Smartbeam
Smartbeam

وقتی که نوبت به تنظیمات پخش فیلم می رسد، این دستگاه گزینه های متعددی را ارایه می کند.شما می توانید با استفاده از DLNA یا Miracast گوشی هوشمند خود را به صورت بی سیم به پروژکتور وصل کنید،هم چنین این پروژکتور از یک پورت mini-HDMI برخوردار است که جهت اتصال به لپ تاپ مورد استفاده قرار می گیرد. در زیر هواکش یک باتری ۴۲۰۰ میلی آمپر ساعت قرار دارد که می تواند تا ۲ ساعت کار کند، و در صورتی که از طریق کابل HDMI وصل شود،کمی بیشتر هم می تواند کار کند، بنابراین اگر قصد دارید که یک فیلم طولانی را تماشا کنید بهتر است که دستگاه را  به یک پریز آداپتور AC وصل کنید.

قیمت این پروژکتور ۴۲۰ دلار است و بسته به جایی که آن را سفارش می دهید، به همراه یک سه پایه رایگان عرضه می شود. این پروژکتور کیفیت تصویری شگفت انگیزی با توجه به اندازه بسیار جمع و جور آن ارایه می دهد و در حالی که بلندگوها  جزء بهترین ها نیستند و باتری در سمت کوچکتر قرار دارد،اما بزرگترین امتیاز جهت فروش این دستگاه، قابل حمل بودن آن است. این پروژکتور بسیار ساده وکوچک است و از همه مهمتر، تصویر زیبایی پخش می کند.

PicoPro

 پروژکتور PicoPro
پروژکتور PicoPro

یادداشت سردبیر – در ویدئو، خطوط اسکن به دلیل تفاوت نرخ فریم بین پروژکتور و دوربین فیلمبرداری نمایش داده شده اند . در واقعیت ،هیچگونه خطوط اسکنی وجود نخواهد داشت.

نوبت به پروژکتور PicoPro محصول شرکت Celluon می رسد،پروژکتور دیگری است که به زیبایی طراحی شده است و هم چنین یکی از باریک ترین پروژکتورهای این فهرست، با ضخامت نیم اینچ محسوب می شود. هم چنین این دستگاه بسیار قابل حمل است و بایستی به راحتی بتوان با طول ۶ اینچ و وزن تنها ۱۸۱ گرمی اش در هر جیبی قرار گیرد. طراحی بسیار جالبی هم دارد و با وجود اینکه دارای یک بدنه محکم است اما مثل دو آجر به هم چسبیده به نظر می رسد. هم چنین این پروژکتور دارای سه پایه ای است که چرخش ۳۶۰ درجه ای را امکان پذیر  کرده و پیدا کردن یک سطح برای قرار گرفتن پروژکتور را بسیار آسان می کند.

پروژکتور پیکو پرو /picopro
پروژکتور پیکو پرو /picopro

میزان نور پروژکتور ۳۲ لومن است که در پایین ترین قسمت این فهرست قرار می گیرد، اما PicoPro می تواند روشنایی زیادی داشته باشد و کیفیت فوق العاده ای نیز با رزولوشن ۷۲۰p  ارایه دهد. هم چنین دارای قابلیت فوکوس خودکار بی نهایت است که یعنی این که شما دیگر لازم نیست که در مورد لرزش فوکوس نگرانی داشته باشید و کارایی آن به همان خوبی فوکوس خودکار لیزری پروژکتور UO Smart Beam است. تصویر همیشه بسیار درخشان است و تصویر تا اندازه صفحه نمایش ۲۵۰ اینچی تار نمی شود. دمای رنگ می تواند مقداری گرم  باشد و  بیشتر به سمت رنگ ارغوانی متمایل باشدکه بسیار در تصویر مشهود است، و احتمالا موجب اذیت برخی از کاربران خواهد شد.

اتصالات picopro
اتصالات picopro

متاسفانه صدای بلندگوی داخلی پروژکتور PicoPro کم است،اما کیفیت صدای فوق العاده ای دارد و قطعا دارای بهترین کیفیت صوتی است که در مقایسه با سایر دستگاه های این فهرست صدای بسیار شفاف و نه چندان بلندی دارند. از آنجایی که پروژکتوری است  که صدای فن کمی دارد، بنابراین پروژکتور بی صدایی است و نویز غیر ضروری که حواس بینندگان را پرت کند ایجاد نمی کند. در حالی که پروژکتور PicoPro کیفیت صدای عالی ارایه می دهد، سوکت صوتی استانداردی وجود دارد که به شما امکان اتصال یک جفت بلندگو یا هدفون را می دهد.

این دستگاه از مجموعه استاندارد گزینه های اتصال پشتیبانی می کند و شامل  DLNA و Miracast است و هم چنین یک پورت mini-HDMI دارد. ما دقیقا از مقدار ظرفیت باتری مطمئن نیستیم، اما دستگاه حدود ۲ ساعت در هنگام اتصال در حالت بی سیم کار می کند و می تواند بیش از ۳ ساعت در حالت اتصال باسیم کار کند .هم چنین شما امکان اتصال دستگاه به پریز دیواری را دارید.

قیمت این پروژکتور ۳۹۴ دلار بوده و با تنوع رنگ های مشکی، نقره ای و طلایی موجود است. پروژکتور Celluon PicoPro در بخش ارزان تری قرار دارد، اما کیفیت صدای بهتری نسبت به سایر دستگاه های دیگر در این فهرست ارایه می دهد. یک جک هدفون به همراه پروژکتور UO Smart Beam  وجود دارد، اما متاسفانه، اشکال بزرگی که در اینجا وجود دارد و مربوط به مهم ترین جنبه یک پروژکتور می گردد، وجود رنگ متمایل به ارغوانی تصویر این پروژکتور است.

ASUS S1

پروژکتور ASUS S1
پروژکتور ASUS S1

پروژکتور بعدی ASUS S1 Mobile LED projector است که ممکن است که مثل سایر پروژکتورها زیبا و چشم نواز نباشد اما هنوز جمع و جور و کم وزن است. ابعاد این پروژکتور ۴ x 4.4 x 1.2 اینچ است و وزنی در حدود ۳۴۰ گرم دارد.از طراحی بسیار استانداردی برخوردار است اما کیفیت ساخت پروژکتور  نیز محکم است،و در حالی که سه پایه ای در جعبه وجود ندارد، اما  قابلیت پشتیبانی از یک سه پایه را دارد.

پروژکتورASUS S1 با میزان ۲۰۰ لومن تصویر فوق العاده شفافی دارد، اما رزولوشن دستگاه ۴۸۰p شده است. در حالی که ممکن است به شیکی سایر پروژکتورهای موجود در این فهرست نباشد اما ممکن است کیفیت کلی این پروژکتور بهتر از دو دستگاه فوق باشد. رنگ ها زیبا هستند و تصاویر بسیار شفاف اند و هیچ سایه رنگ و یا رنگی وجود ندارد که این تجربه را خراب کند.

13- best-projectors-2015-asus-s1-6-840x630

هم چنین شما هنگامی که وارد تنظیمات بیشتر دستگاه می شوید، کنترل بسیاری بر کیفیت پخش تصویر دارید؛ جایی که می توانید بسته به نوع رسانه ای که تماشا می کنید، کنتراست را تغییر دهید و حتی حالت های مختلف را انتخاب نمایید.هیچ نوع فوکوس اتوماتیکی وجود ندارد، با این حال شما مجبورید که جهت تنظیم صحیح فوکوس به استفاده از چرخ فوکوس دستی که در سمت راست دستگاه قرار دارد،متوسول شوید.یک نکته خوب درباره پروژکتور ASUS S1 ،نسبت برد فوق العاده کوتاه آن است که پخش فیلم را در فاصله های کوتاه را بسیار آسان کرده است.

بلندگوهای داخلی دارای بهترین کیفیت نیستند، اما به طور حتم در هنگام مقایسه با سایر دستگاه های ذکر شده در این فهرست ،جزء رساترین بلندگوها به شمار می روند. یک سوکت صوتی استاندارد نیز وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا پروژکتور را به همراه یک جفت هدفون یا بلندگو استفاده کنید.

اتصالات asus-s1
اتصالات asus-s1

تا آنجایی که به اتصال مربوط می شود،یک درگاه ( پورت) استاندارد HDMI و  همین طور یک پورت USB وجود دارد که می تواند جهت شارژ گوشی همراه شما نیز استفاده شود. به هرحال هیچ گونه اتصال بی سیمی وجود ندارد و شما برای اتصال به گوشی هوشمندتان به یک کابل MHL نیاز دارید. به خاطر همین مقدار اندازه بزرگتر این پروژکتور، ASUS قادر است که یک باتری۶,۰۰۰  میلی آمپر ساعت داخل این پروژکتور قرار دهد و عمر باتری را ۴-۳ ساعت امکان پذیر کند.

پروژکتور asus-s1
پروژکتور asus-s1

ممکن است ASUS S1  جالب ترین طراحی را نداشته و رزولوشن آن پایین تر از بقیه پروژکتورها باشد، اما کیفیت تصویرش در واقع بسیار عالی تر است ، قیمت این پروژکتور در حدود ۳۰۰ دلار است و ارزان ترین پروژکتور این دسته به شمار می رود و قطعا ارزش توجه کردن را دارد.

ZTE SPro 2

پروژکتور ZTE SPro 2
پروژکتور ZTE SPro 2

در آخر، به سراغ  ZTE SPRO 2 می رویم که یک پروژکتور قابل حمل است که در گروه خودش با سایردستگاه های مورد اشاره در این لیست مقایسه شده است و فقط هم به این دلیل نیست که یک دستگاه اندروید است بلکه این دستگاه هم چنین اندروید ۴٫۴٫۴ Kitkat را اجرا می کند و یک صفحه نمایش لمسی ۵ اینچی را نمایش می دهد.

صفحه نمایش 5 اینچی پروژکتور ZTE SPro 2
صفحه نمایش ۵ اینچی پروژکتور ZTE SPro 2

از صفحه نمایش ۵ اینچی این پروژکتور می توانید به عنوان یک گوشی هوشمند معمولی استفاده کنید؛ به طوری که می توانید وب گردی کرده عکس ها را جستجو کنید ،به دوستانتان پیامک بزنید و از  فروشگاه بازی گوگل(Google Play Store) دانلود نمایید. پروژکتور را می توانید به وای فای وصل کنید ، اما هم چنین این دستگاه از سوی اپراتورهای  AT & T و Verizon Wireless در ایالات متحده در دسترس است و شما  می توانید از مزایای اتصال داده های ۴G LTE با این پروژکتور  نیز استفاده کنید؛ به شما این امکان را می دهد تا ویدئو ها را مستقیما از یوتیوب، Netflix و سایر وب سایت های جریان رسانه های پخش نمایید. اگر تصمیم داشته باشیدکه دیتا کانکشن را انتخاب نکنید و بدون وای فای بخواهید، در این صورت ذخیره سازی محلی(local) نیز امکان پذیر است، با دستگاهی که از ویژگی یک اسلات کارت حافظه microSD  و  پشتیبانی تا ۶۴ گیگابایت برخوردار است.اتصال بی سیم پروژکتوراز طریق Miracast  نیز امکان پذیر است، و یک پورت HDMI و پورت USB  نیز برای شارژ دستگاه همراه موجود است.

این پروژکتور تا اینجا از عالی ترین کیفیت تصویر با میزان ۲۰۰ لومن و ۷۲۰p رزولوشن برخوردار است.شما تصاویر خوب،شفاف، واضح و روشنی را به همراه رنگ های کاملا زیبا در حداکثر ۱۲۰ سانتی متر دریافت می کنید. هیچ ته رنگ غیر عادی  یا رنگ و یا دمای رنگ غیر عادی برای نگرانی وجود ندارد وتولید رنگ بسیار دقیق است. یک قابلیت فوکوس خودکار وجود دارد اما قابلیت آن کندتر از سایر پروژکتورهاست،حتی اگر دستگاه هم جابجا نشود، هر از گاهی نیاز به تنظیم دوباره فوکوس دارد اما شما می بایست گزینه ای برای خاموشی این تنظیم در هنگامی که دستگاه به درستی تنظیم شده است، داشته باشید.

پروژکتورZTE SPro 2 با ابعاد5.3 x 5.2 x 2.1 اینچ
پروژکتورZTE SPro 2 با ابعاد۵٫۳ x 5.2 x 2.1 اینچ

به همین ترتیب گزینه های مختلفی جهت روشنایی از جمله کم، متوسط، بالا وجود دارد، اما گزینه آخر(روشنایی بالا) نیازمند اتصال دستگاه به پریز برق است.قابلیت دیگر ZTE SPro 2  که سایر پروژکتورها از آن برخوردار نیستند، قابلیت اصلاح زاویه نمایش یا  Keystoning است.به این معنی که پروژکتور به طور خودکار برای ممانعت از کشیده شدن تصویر، زاویه را تصحیح می کند، بنابراین حتی اگر پروژکتور عمود بر دیوار تنظیم نشده باشد، تصویر پروژکتور مستطیل شکل خواهد شد. بلندگوهای پروژکتور به همان کیفیت پروژکتور ASUS S1 هستند، البته مقداری کمتر، اما  یک جک هدفون نیز برای اتصال بلندگوهای خارجی موجود است. هم چنین این دستگاه دارای یک باتری ۶۳۰۰ میلی آمپر ساعت است که در حدود ۳ ساعت کار می کند.

پروژکتورZTE SPro 2 با ابعاد۵٫۳ x 5.2 x 2.1  اینچ، به اندازه سایر پروژکتورهای داخل این فهرست قابل حمل نیست؛ اما  قطعا در همه جنبه های دیگر از بقیه پروژکتورها بهتر است. به علاوه با برچسب قیمت  ۷۵۰ دلاری اش گران ترین پروژکتور نیز محسوب می شود.اما ارزان تر از آن مستقیما از اپراتورهای  AT & T یا Verizon Wireless ، در حدود ۶۰۰ دلار پیدا می شود که هم چنین گزینه انتخاب دستگاه به همراه یک قرارداد ۲ ساله برای خدمات دیتا پلان (data plan) را ارایه می کنند.

بنابراین آن چیزی که تا اینجا مشاهده کردید، خلاصه ای از برخی از پروژکتورهای قابل حمل/ پرتابل سال ۲۰۱۵ است.با گزینه های ذکر شده در بالا، با این چهار پروژکتور قابل حمل خیلی خوب، در اینجا مواردی برای همه وجود دارد. چه خواسته باشید که افراد را با طراحی بسیار شیک و جمع و جور تحت تاثیر قرار بدهید،یا توانایی ایجاد یک سینمای خانگی در هر جایی داشته باشید و فیلم ها زیبا را بدون صرف هزینه زیاد پخش کنید و یا آنچه که در توان دارید را صرف یک دستگاه گران قیمت مبتنی بر اندروید کنید، باز هم ،در این بین چیزی که متناسب  نیازهای شما باشد در این فهرست وجود دارد.

منبع:+

مطالب مرتبط : 

 

درباره نویسنده :

مترجم و نویسنده مطالب آموزشی

یک دیدگاه برای " بهترین ویدئو پروژکتورهای قابل حمل و جیبی " ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *