اولین نمایشگاه تکنولوژی آموزشی با حضور شرکت ایمن پردازش

اولین نمایشگاه تکنولوژی آموزشی از ۱۳ لغایت ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۵ در مرکز نمایشگاهی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان برگزار می شود.

هدف از برپایی این چنین رویدادهایی، به نمایش درآوردن تولیدات و خدمات موسسات، شرکت ها و مراکز آموزشی و تحقیقاتی فعال در این عرصه می باشد. به طور حتم در چنین گردهمایی تولیدکنندگان می توانند از طریق ارتباط مستقیم با مسئولین محترم آموزش و پرورش، مدیران، معلمین، و فعالین این حوزه علاوه بر معرفی خدمات و محصولات خود ،جهت تولید و عرضه آنها هم اندیشی و نیازسنجی داشته و باعث رشد و توسعه هر چه بیشتر آن گردند.

غرفه شرکت ایمن پردازش در نمایشگاه تکنولوژی آموزشی تهران

در همین راستا شرکت ایمن پردازش، که تجربه طولانی در زمینه واردات و فروش محصولات آموزشی مانند برد هوشمند، کیت هوشمند، ویدئو پروژکتور، لوازم جانبی ویدئو پروژکتور،  ویژوالایزر و میکروسکوپ های دیجیتال، مانیتور لمسی،کیوسک های اطلاع رسانی فعالیت دارد؛ با هدف معرفی محصولات و فعالیت های خود و هم اندیشی و آشنایی هر چه بیشتر با مسئولین، مدیران و فعالان این حوزه در این نمایشگاه در سالن ۳ حضور  فعال خواهد داشت.

تکنولوژی آموزشی
تکنولوژی آموزشی

Educational technology یا تکنولوژی آموزشی چیست؟

حسین زنگنه (۱۳۹۰) در کتاب مبانی نظری تکنولوژی آموزشی خود، آن را به‌کارگیری نظامند سخت‌افزارها و نرم‌افزارها در راستای حل مسئله یادگیری می‌داند. از نظر او فناوری آموزشی دارای دو بعد سخت‌افزار و نرم‌افزار بوده که هدفش حل مسئله یادگیری است مانند کبوتری که از دو بال خود برای پرواز استفاده می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر شما را به خواندن مقاله تاثیر تکنولوژی بر کلاسها و دانش آموزان دعوت می کنیم.

سایرمطالب مرتبط:

درباره نویسنده :

مترجم و نویسنده مطالب آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *