انیمیشن های آموزشی کلیه مقاطع تحصیلی

انیمیشن های آموزشی کلیه مقاطع تحصیلی

ccpsnwtrjugz18hk6o6c

انیمیشن های  آموزشی 

امروزه از ابزارهای جالب و بسیار متنوعی، جهت آموزش در مقاطع مختلف تحصیلی استفاده می شود. یکی از این ابزارهای جالب انیمیشن است. از آنجائی که بخش زیاد یادگیری ما از طریق حس بینایی است، جذابیت این برنامه‎های آموزشی در راستای ایجاد ارتباط بین مفاهیم و افزایش مشارکت در بین دانش آموزان می‎باشد. بهره‎گیری از سایر حواس های چندگانه نیز با استفاده از بردهای هوشمند میسر می شود. بنابراین به نظر می رسد که این انیمیشن ها از هر کتابچه و بروشور و یا کاتالوگ چاپی جذابتر بوده و هزینه کمتری دارد.
در این مطلب، قصد داریم به چند منبع مفید آموزشی اشاره ای داشته باشیم. از بازدیدکندگان محترم نیز تقاضا داریم که در صورت تمایل به معرفی سایر سایت ها و منابع آموزشی مفید در قسمت نظرات بپردازند.

گردآوری : شرکت هوشمند سازان ایمن پردازش 

 

درباره نویسنده
...

حبیب الماسیان

تحصیلاتم کارشناسی ارشد مترجمی زبان است و از سال 93 با شرکت ایمن پردازش (behprice.com) در زمینه ی ترجمه ی مطالب آموزشی (ویدئو پروژکتور،بردهای هوشمند و سایر تجهیزات هوشمند سازی) همکاری دارم. فعالیت ترجمه و نویسندگی را از سال 84 با راه اندازی وبلاگ زبان آموزان (zabanamozan1.persianblog.ir) شروع کردم که همچنان آهسته و پیوسته ادامه دارد. سال ها در جهاد دانشگاهی، سما و سایر موسسات تدریس کردم و جدای از داشتن شور و شوق تدریس، علاقه مند به طبیعت، کوهنوردی، شنا و مطالعه ی کتاب های روان شناسی، فلسفه و موسیقی هستم. فعالیت های هنری من در زمینه آواز اصیل ایرانی است و در آموزشگاه های مطرح مشهد به تدریس آواز نیز مشغول هستم.

0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *