شرکت هوشمندسازان ایمن پردازش اقدام به فروش پروژکتورهای اپسون سری (Epson Value Series (VS نموده است. این سری از پروژکتورها از قابلیت ها و امکانات خوبی برخوردارند و امکانات گوناگون و متنوعی را برای مصارف تجاری، آموزشی و خانگی ارایه می کنند.در ادامه مطلب با ویژگی های کلی این سری محبوب پروژکتورهای اپسون به صورت اجمال آشنا می شوید.در صورت داشتن هر گونه سوال با همکاران ما تماس بگیرید.

ویدئو پروژکتور EPSON VS240

 

EPSON VS240

EPSON VS240

 

(Epson Value Series (VS

یک پروژکتور قابل حمل و مقرون به صرفه با ویژگی های ضروری حرفه شما

پروژکتور قابل حمل VS240 دربردارنده ویژگی های ضروری حرفه شما است و یک قیمت واقعا مقرون به صرفه دارد. این دستگاه از طراحی سبک و راه اندازی آسان و سریع برخوردار است؛ روشن شدن و راه اندازی این پروژکتور خیلی سریع انجام می شود. فناوری ۳x Higher Color Brightness و نیز  تا ۳x Wider Color Gamut  را عرضه می کند.( پروژکتورهای اپسون ۳ برابر درخشانی رنگ نسبت به  مدل های تک چیپ دی ال پی (۱-Chip DLP) رقیبشان دارند).در نتیجه پروژکتورهای ۳LCD رنگ ها را بسیار دقیق تر، نسبت به پروژکتورهای DLP رقیب نمایش می دهند. جهت مطالعه توضیحات محصول اینجا کلیک کنید.

ویدئو پروژکتور EPSON VS340

vs-340

 

پروژکتور VS340 از رزولوشن (XGA (1024 x 768, برخوردار است و به علاوه ۲۸۰۰ لومن روشنایی رنگ و ۲۸۰۰ لومن روشنایی سفید (white brightness) دارد. هم چنین این پروژکتور از HDMI که استانداردی در اتصال دیجیتالی است، جهت سازگاری با جدیدترین لپ تاپ ها و مدیا پلیرها ،پشتیبانی می نماید.هر کجا که کسب و کارتان شما را به آنجا بکشاند،ارایه با پروژکتور پروتابل VS340 به راحتی انجام می شود.جهت مطالعه توضیحات محصول اینجا کلیک کنید.

ویدئو پروژکتور EPSON VS345

Epson -VS- 345

Epson -VS- 345

پروژکتور VS345 از رزولوشن (WXGA (1280 x 800, برخوردار است و به علاوه ۳۰۰۰ لومن روشنایی رنگ و ۳۰۰۰ لومن روشنایی سفید (white brightness) دارد.  رزولوشن بالاتر از HD از ویژگی های عالی این پروژکتور است .جهت مطالعه توضیحات محصول اینجا کلیک کنید.

 

ترجمه و تالیف : www.behprice.com ( شرکت هوشمند سازان ایمن پردازش)

سایر مطالب مرتبط :