آشنایی با شرکت ان ای سی (NEC)

آشنایی با شرکت ان ای سی (NEC)

در ۱۷ ژوئیه ۱۸۹۹، شرکت با مسئولیت نامحدود نیپون – الکتریک یا Nippon Electric Company ( که به نام NEC Corporation تغییر نام داد و از آوریل سال ۱۹۸۳ به نام NEC هم نامیده  می شود) حاصل اولین سرمایه گذاری مشترک ژاپن با سرمایه خارجی توسط Kunihiko Iwadare با همکاری شرکت آمریکاییWestern Electric Company محسوب می شد.

 

Kunihiko Iwadare
Kunihiko Iwadare

کونیهیکو متولد سال ۱۸۵۷ در فوکوکا و فارغ التحصیل دپارتمان ارتباطات تلگرافی از دانشگاه کوبو – بخش سابق دانشکده مهندسی حال حاضر در دانشگاه توکیو- بود. او وارد وزارت مهندسی شد و سپس به ایالات متحده به قصد کار در Edison Machine Works، شرکت پیشگام ژنرال الکتریک مهاجرت کرد. او به عنوان یکی از چند ژاپنی شناخته شده ای است که سابقه کار با توماس ادیسون را در کارنامه خود دارد،

پس از بازگشت به ژاپن، او اولین مهندس ارشد در اوزاکا دنتو، شرکت اسبق  Kansai Electric Power Company بود. و در سال ۱۸۹۹، زمانی که ۴۲ سال داشت، شرکت نیپون الکتریک را با سرمایه گذاری مشترک با شرکت Western Electric تاسیس کرد و به عنوان رئیس اولین شرکت سرمایه گذاری خارجی در ژاپن آغاز به کار نمود.

 

Edison machine works
Edison machine works

از همان ابتدا هدف اصلی این شرکت نوبنیاد در شعار انتخابی خود “محصولات بهتر، خدمات بهتر” بود،  این شرکت تعهد نمود که محصولات جهانی و خدمات پس از فروش قابل اعتمادی را به مشتریان خود ارائه کند. ایده خدمات پس از فروش تا نیم قرن بعد در میان کسب و کارهای ژاپن جا نیافتاد. اما این NEC بود که از همان ابتدا، متعهد به شعاری بود که  هم اکنون «رضایت مشتری» (CS) گفته می شود.

NEC با بیش از یک قرن سابقه، هم اکنون یکی از بزرگترین شرکت های دنیا در زمینه محصولات IT می باشد. این شرکت از سال ۱۹۸۰ تاکنون بزرگترین تولید کننده رایانه شخصی در ژاپن محصوب می شود.

NEC دارای سه بخش کلیدی است: خدمات IT، خدمات شبکه و محصولات الکترونیکی.
بخش خدمات IT، به شرکت های تجاری، دولتی و شخصی، خدمات محاسباتی را در زمینه IT به شکل نرم افزار، سخت افزار و سرویس های مربوطه ارائه می دهد. بخش خدمات شبکه، طراحی و ساخت سیستم های پهنای باند شبکه، سیستم های شبکه ای ارتباط بی سیم و سیستم های ارتباطی دیگر را انجام می دهد. بخش محصولات الکترونیکی نیز همانطور که از اسمش پیداست،

در مجموع می توان گفت آنچه که از تاریخچه NEC بر می آید این شرکت بیش از صد سال است که همواره با نوآوری پایدار همراه بوده است.

 شرکت ان ای سی فعال در زمینه تولید ویدئو پروژکتور 

NEC یک کمپانی ژاپنی است که ویدئو پروژکتور های آن به وضوح تصویر بالا بین پروژکتورها معروف است. همچنین جوایز متعدد کنترل کیفیت و محبوبیت پروژکتور های ان ای سی باعث شده این محصول در بازار پروژکتور ایران رونق زیادی پیدا کند.

ویدئو پروژکتور های ان ای سی علاوه بر کیفیت تصویر فوق العاده، مجهز به ورودی و خروجی های متنوعی هستند. به علاوه پروژکتورهای NEC دارای مدل های متنوعی  بوده و در تولید آنها سلایق جدید بازار نظیر ماژول وایرلس، ورودی HDMI و امکان اتصال و فلش مموری USB در نظر گرفته شده است.

با توجه به نوآوری های شرکت ان ای سی ، در آینده می بایست شاهد تولید ویدئو پروژکتورهای با کیفیت و خلاقانه تر  از سوی این شرکت باشیم.

 

شرکت ایمن پردازش به عنوان وارد کننده ویدئو پروژکتورهای NEC، آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ترجمه و تالیف: www.behprice.com ( شرکت هوشمند سازان ایمن پردازش)

مطالب مرتبط:

 

درباره نویسنده :

مترجم و نویسنده مطالب آموزشی

Fatal error:
The encoded file /home/vista/domains/behprice.com/public_html/wp-content/themes/kanishop-theme/inc/single-product/related-products-to-post.php requires a license file kanishop-related-products-license.ks. in Unknown on line 0